SLEVA -10%

rukavice CCM Tacks AS-V PRO JR MTO

rukavice CCM Tacks AS-V PRO JR MTO

Barva:

Sezóna:

2022

Značka:

CCM
4 283
3 540 Kč bez DPH

Původní cena: 4 759 Kč

Dostupnost:

Skladem

Popis produktu:

KONSTRUKCE: MAXIMÁLNÍ OCHRANA S KONSTRUKCÍ ASD (ANATOMICAL SHIELD DESIGN), PROFESIONÁLY PREFEROVANÝM POLYESTEREM A SYNTETICKOU KŮŽÍ Z PU - Elitní úroveň ochrany ve vysoce mobilním a prostorném provedení s inovativními technologiemi, které vašim rukám dopřejí pohodlí, aby byly připravené na všechno, co může hra přinést. 

VÝPLŇ: VÝPLŇ A KOMFORTNÍ PĚNA OŠETŘENÉ TECHNOLOGIÍ POLYGIENE PROTI BAKTERIÍM A ZÁPACHU - Měkká a komfortní pěna je ošetřena proti množení bakterií i proti nežádoucímu zápachu, aby vaše rukavice působily stále svěže. 

PRSTY: DVOJITÁ VRSTVA EVA PĚNY VYSOKÉ HUSTOTY S PE VLOŽKAMI A TROJDÍLNÝM UKAZOVÁČKEM - Elitní úroveň ochrany s konstrukcí, která zajišťuje mimořádnou volnost pohybu, vynikající obratnost a odolnost. 

HŘBET RUKY: ODVĚTRÁVANÝ HŘBET Z MATERIÁLU VENT-TECH S INTEGROVANÝM CHRÁNIČEM PROTI NÁRAZŮM A PĚNOU D3O® (HŘBETNÍ VÝZTUŽ A KLOUBY) - Za vzhledem inspirovaným profesionály se ukrývá elitní úroveň ochrany proti nárazům ve spojení s prodyšným hřbetem, který vylepšuje proudění vzduchu, aby vaše ruce zůstaly chladné a přitom byly chráněné. 

PALEC: PRO FLEXTHUMB (OD VELIKOSTI 11") - Dvoudílný flexibilní palec zvyšuje pohyblivost pro mimořádně pevný úchop. 

DLAŇ: DLAŇ DURA-PALM SE SUBLIMOVANÝM MATERIÁLEM AX SUEDE A KEVLAROVÝM VYZTUŽENÍM OŠETŘENÝMI TECHNOLOGIÍ POLYGIENE PROTI BAKTERIÍM A ZÁPACHU - Materiál AX Suede dodávající profesionální cit i vyztužení jsou ošetřené proti množení bakterií a proti nežádoucímu zápachu, aby vaše ruce byly v pohodlí, svěží a vždy schopné pevně sevřít hůl. 

MANŽETA: OTEVŘENÁ SEGMENTOVANÁ MANŽETA FLEXMOTION - Kratší otevřená anatomická manžeta poskytuje mimořádnou volnost pohybu a účinnou ochranu. 

SUBLIMOVANÁ VÝPLŇ UVNITŘ MANŽETY - Výplň špičkové kvality působí příjemně od začátku až do konce.

Doporučujeme

Facebook Hokejpro.cz
Instagram Hokejpro.cz a JB Sport