SLEVA -52%

ramena Bauer Nexus N9000 JR

ramena Bauer Nexus N9000 JR

Kategorie

Junior

Sezóna:

2016

Značka:

Bauer
1 198
990 Kč bez DPH

Původní cena: 2 490 Kč

Dostupnost:

Skladem

Popis produktu:

Juniorské chrániče ramen Nexus N9000.

Ochrana

Co Vás zaujme na ramenech Bauer Nexus N9000, tak je jejich robustní konstrukce. Řada chráničů ramen, loktů i holení Bauer Nexus jsou typické svým robustním vzhledem a objemem. Proto, pokud nevyhledáváte výstroj vyloženě na tělo a chcete se cítit hodně pohodlně, tak výstroj řady Bauer Nexus, ramena Bauer Nexus N9000 nevyjímaje, jsou tím pravým co hledáte.

Oblast ramen je chráněna anatomicky tvarovaným tvrdým plastem HD pěnou, která je příjemná na těle a ochrání Vás před nepříjemným zraněním. Zejména pak díky větším poklicím u ramena Bauer Nexus N9000 jste chráněni na 100% a nemusíte se bát jít do souboje i když jste třeba právě po zranění s rameny. 

Oblast hrudníku je velice povedená, jelikož je ze dvou kusů. Tvrdý plastový chránič hrudníku, je u ramen Bauer Nexus N9000 připojen gumou k hrudní části, která je tvrzená HD pěnou pro komfortní pocit a zvýšenou ochranu. 

Oblast zad je stejně jako hrudní část chráněna plastovým chráničem a HD pěnou. Součástí ramen Bauer Nexus N9000 je odnímatelný pěnový chránič v oblasti břicha, který Vám ramena o něco prodlouží a vyplňuje místo mezi rameny a kalhotami.

Zapínání

Oblast hrudníku Vám pevně podrží silné a široké silonové pásky se suchým zipem ,které dlouho vydrží jako nové. Biceps už je jednodílný taktéž zde najdeme silné gumy se scuhými zipy.

Doporučujeme

Facebook Hokejpro.cz
Instagram Hokejpro.cz a JB Sport