SOUTĚŽ: Vyhraj trénink s Davidem Pastrňákem z NHL

18. července 2018

Do 29. července probíhá na našich prodejnách akce „Vyhraj trénink s Davidem Pastrňákem“.

Soutěž s Pastrňákem

 

Nakup výstroj Bauer nebo Easton v hodnotě minimálně 4 000 Kč vč. DPH na vybraných prodejnách, odpověz správně na otázky na herní kartě a zařaď se do soutěže.

 Na každé prodejně bude vybrán jeden výherce tréninku s Davidem Pastrňákem, hokejovým útočníkem Boston Bruins, který začátkem srpna v Praze v Holešovicích.

 

Soutěž probíhá na těchto prodejnách JB Sport:

 

  • ZS Hvězda (Praha, Dlážděná 3)
  • Hokej Centrum (Praha, Na rozdílu 1)
  • Liberec (Jeronýmova 22)

 

  

Pravidla soutěže:
Soutěž probíhá od 9. července do 29. července 2018 ve vybraných prodejnách. Pro účast v soutěži je nutné provézt nákup v minimální hodnotě 4000 Kč včetně DPH, vyplnit správně otázky a napsat motivační text, proč právě ty by si měl vyhrát. Hlavní cenou v soutěži je účast na speciálním tréninkovém dni s Davidem Pastrňákem, který se uskuteční začátkem srpna 2018. Tato soutěž je organizovaná společností ALL SPORTS a.s.. Výhra v soutěži je nepřenosná na jinou osobu ani nejde směnit za hotovost. Pro soutěžící mladší 18 let je vyžadován souhlas zákonného zástupce. Veškerá odevzdaná osobní data slouží k marketingovým účelům společnosti ALL SPORTS a.s.. Odevzdáním vyplněného soutěžního tiketu souhlasí soutěžící se zpracováním svých osobních dat společností ALL SPORTS a.s. a zveřejněním svých fotek v marketingových materiálech jmenované společnosti. Výherce bude určen na základě splnění kritérií pro účast a dle hodnocení motivačního textu zaměstnanci společnosti ALL SPORTS a.s.. Z každé prodejny a e-shopu bude vybrán jeden soutěžící.

Zpět na seznam novinek

Facebook Hokejpro.cz
Instagram Hokejpro.cz a JB Sport

Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíte se sběrem cookies?