Podzimní "Soutěž o kšiltovku". Nakup a vyhraj!

3. října 2017

Připravili jsme si pro vás podzimní soutěž o 10 kšiltovek značky Bauer. Nemusíte hádat ani odpovídat na otázku. Stačí, když nakoupíte od 4. října 2017 do 13. listopadu 2017 v našem e-shopu nad 2 000 Kč, napíšete do poznámky heslo “Soutěž o kšiltovku” a budete zařazeni do soutěže. 15. listopadu 2017 vylosujeme 10 výherců, kteří od nás dostanou kšiltovku značky Bauer.

 

O soutěži

Nakoupí-li zákazník v období od 4. 10. 2017 do 13. 11. 2017 v e-shopu Hokejpro.cz za 2 000 Kč a více, bude zařazen do slosování o 10 kšiltovek značky Bauer. Podmínkou je uvedení hesla “Soutěž o kšiltovku” v poznámce objednávky. Uzávěrka soutěže je o půlnoci 13. 11. 2017.

 

O nás

Firma JB SPORT nabízí nejširší sortiment hokejové výstroje, především značek BAUER a CCM. Na trhu působí již 26 let. Nakoupit můžete ve čtyřech kamenných prodejnách a nebo e-shopu www.hokejpro.cz.

 

Pravidla soutěže

Tato pravidla soutěže úplně a jasně upravují soutěž „Podzimní soutěž o 10 kšiltovek“ a jsou jediným dokumentem, který úplně a závazně upravuje pravidla soutěže.

Pořadatel soutěže

JB Sport, Dlážděná 3, Praha 1, 110 00 (dále jen „Pořadatel“).

Trvání a místo soutěže

Soutěž bude zahájena 4. 10. 2017 a ukončena 13. 11. 2017 ve 24:00. Výsledky budou vyhlášeny 15. 11. 2017.

Soutěž probíhá na území České republiky. Doručovací adresa pro zaslání výhry musí být v České republice, ceny nebudou zaslány do zahraničí.

Průběh soutěže

Každý zákazník, který nakoupí ve stanoveném období na e-shopu Hokejpro.cz za 2 000 Kč a více a uvede v poznámce objednávky heslo “Soutěž o kšiltovku”, bude zařazen do slosování o ceny.

Soutěž probíhá v období od 4. 10. 2017 a ukončena 13. 11. 2017.

Soutěžící může v daném období nakoupit vícekrát a zvýšit tak svou šanci na výhru.

Výherci a výhry v soutěži

Ze všech objednávek za 2 000 Kč a více a soutěžním heslem bude vylosováno 10 výherců.

Výherci získají jednu kšiltovku značky Bauer dle výběru pořadatele.

Výhercům bude výhra sdělena telefonicky nebo e-mailem následující den po skončení soutěže.

Výhry bude možné si vyzvednout osobně na prodejnách JB Sport nebo budou výherci zaslány poštou na území České republiky.

Všeobecné podmínky

Nutnou podmínkou účasti v soutěži a předání výhry je souhlas soutěžícího s pravidly. Nákupem v e-shopu Hokejpro.cz projevuje každý účastník svůj souhlas s pravidly a zavazuje se je plně dodržovat.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo konečného rozhodnutí ve sporných otázkách vzniklých v souvislosti s průběhem a organizací soutěže. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv případné škody vzniklé v souvislosti s vyzvednutím a užíváním výher. Pořadatel si zároveň vyhrazuje právo nahradit deklarovanou výhru jinou výhrou obdobného typu a hodnoty.

Pořadatel si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže soutěžící, které nesplňují podmínky soutěže nebo jinak odporují dobrým mravům či právním předpisům České republiky, případně mohou poškodit pověst pořadatele nebo tuto soutěž.

Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv škody a rizika spojená s realizací výhry. Nemá vůči výhercům, kteří si nepřeberou svou výhru, žádné další závazky, než určují tato pravidla.

Zpět na seznam novinek

Facebook Hokejpro.cz
Instagram Hokejpro.cz a JB Sport

Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíte se sběrem cookies?