Jaký dárek vybrat hokejovému fanouškovi?

30. listopadu 2022

Pojďme, hoši! V našich končinách je hokej fenoménem, a to nejen naše domácí liga nebo mistrovství, ale i zámořské NHL. Fandíme o sto šest, a co by to bylo za srdcaře bez fanouškovského dresu svých oblíbenců! My vám poradíme, co vybrat hokejovému fanouškovi pod stromeček. Vánoce už se kvapem blíží a my vám přinášíme tipy na osvědčené i originální dárky.

 

 

 

Hokejový dres? To je dárek číslo jedna  

Sezona NHL už je v plném proudu, tak se ujistěte, že má váš nadšenec v čem fandit. Jestli je jeho srdcovkou Boston Bruins s Davidem Pastrňákem, Davidem Krejčím, Pavlem Zachou, Tomášem Noskem, Jakubem Laukem a Jakubem Zbořilem, dres tohoto týmu bude dárek, který ho naprosto dostane!

  

Patří k těm, kteří drží palce Connoru McDavidovi v Edmonton Oilers nebo jeho hokejové srdce patří New York Rangers? Ať tak či onak, dres může doplnit i stylovou NHL kšiltovkou, čepicí či šálou.

 

Nebo fandí spíš českému hokeji? Ať už je z Liberce, Hradce, Pardubic, Zlína nebo ze severu Moravy, u nás mu vyberete fanouškovský dres. Fandit na na MS pak může v jednom z našich nej produktů – dresu Český hokej. Dres je originální fanouškovskou replikou reprezentačního hráčského dresu. V dresu nároďáku může nejen fandit doma u televize, v hospodě s přáteli, ale může si v něm i zasportovat.

 

 

Dres už má? Vyražte mu dech s bundou nebo mikinou jeho týmu!

Jestli už mu dres jeho oblíbenců dávno leží ve skříni, je na čase přijít s něčím ještě lepším. V zimních měsících, kdy se NHL hraje, dres ukáže maximálně na domácím fandění u televize nebo s kámoši v hospodě, ale taková mikina s logem jeho oblíbenců, s tou může zářit ve škole i v práci. A opravdovému srdcaři uděláte pod stromečkem radost i NHL bundou

 

 

Fanouškovský kulich zahřeje i potěší

Co jiného darovat uprostřed zimy než stylovou čepici! Kulich s logem oblíbeného NHL týmu hrdému fanouškovi nejprestižnější hokejové ligy světa zahřeje uši i hlavu, ale především bude jasnou a zřetelnou zprávou o tom, jaký tým je prostě nej a přes to nejede vlak. A jak vysvitne slunce, může teplou čepici vyměnit za kšiltovku.

   

A stejně tak to může dát najevo tričkem, ať je léto nebo zima. Ať už mají v jeho srdci navždy své místo Toronto Maple Leafs, Pittsburgh Penguins, Vegas Golden Knights nebo Boston Bruins, v kategorii NHL Zóna najdete to správné.

Na výlety, do školy i do práce mu přijde vhod stylový NHL batoh. Ve volném čase, případně na sport, může využít lehký stahovací vak na záda.

 

 

Drobnosti, které mají vtip

Pokud vám však už hlavní dárek pro vašeho hokejového nadšence dávno leží ve skříni a vy byste rádi pod stromeček zabalili už jen další maličkost do počtu, podívejte se na výběr stylových ponožek nebo NHL suvenýrů. S pukem zbožňovaného NHL týmu se to bude na ledě řádit jedna báseň. Nápoje budou chutnat o něco lépe z lahve San Jose Sharks nebo Washington Capitals.

Vtip Vánocům dodáte s přívěškem na klíče s hokejistou NHL. Svého oblíbeného hráče si tak bude moci připnout na klíče nebo pověsit na zip batohu. Malého hokejistu bude tak moct mít stále při sobě jako talisman.  

   

Celý tým JBSportu vám přeje krásné a pohodové Vánoce a sportovní nový rok!

 

 

Zpět na seznam novinek

Sledujte náš Instagram

Facebook Hokejpro.cz
Instagram Hokejpro.cz a JB Sport