Novinky

 • Jaký dárek vybrat hokejovému fanouškovi?

  30. října 2021

  V našich končinách je hokej fenoménem, a to nejen naše domácí liga nebo mistrovství, ale i zámořské NHL. Fandíme o sto šest, a co by to bylo za srdcaře bez fanouškovského dresu svých oblíbenců! Poradíme, co vybrat hokejovému fanouškovi pod stromeček a přineseme tipy na osvědčené i originální dárky.

  Zobrazit celý text

 • Jak vybrat dárek pro hokejistu?

  28. října 2021

  Čím potěšit hokejistu na Vánoce? Na rozdíl od obdarovávání ostatních chlapů, kteří své blízké odbývají větou „nevím, něco mi kup“, tady máte téma dárku jasné. Že by to bylo ale o tolik lehčí, se říct nedá! Před nákupem tápete a ptáte se - sedne mu produkt velikostně? Trefím se mu do vkusu? A bude se mu v něm dobře, a hlavně pohodlně hrát? Poradíme vám, jak poznáte, kdy je čas na novou a lepší výbavu a hlavně jak ji co nejlépe vybrat.<br> Pro všechny blízké a kamarády králů ledu jsme sepsali rady, jak vybrat takový vánoční dárek, který udělá radost i přinese užitek.

  Zobrazit celý text

 • Vyberte ten správný dárek pro hokejového brankáře!

  26. října 2021

  Brankář? To je opora celého týmu! Udělejte svému gólmanovi pod stromečkem radost novou hokejovou výbavou nebo doplňkem na tréninky i zápasy. <br>

  Zobrazit celý text

 • Ty nej dárky pro malé hokejisty

  24. října 2021

  Co dát budoucímu Jágrovi pod stromeček? Máte doma nadaného hráče a rádi byste mu na Vánoce udělali radost výstrojí nebo doplňkem do jeho hokejové výbavy, který nejenže potěší, ale hlavně vylepší techniku hry? Vyberte si u nás dárky, se kterými branku rozhodně neminete!

  Zobrazit celý text

 • OTEVÍRÁME NOVOU PRODEJNU!

  22. července 2021

  Již 1. srpna rozšiřujeme naši síť prodejen o pobočku v Praze 4 - Zimní stadion HC Kobra Praha. Bude se jednat o prodejnu s výhradním prodejem značky CCM. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

  Zobrazit celý text

Sledujte náš Instagram

Facebook Hokejpro.cz
Instagram Hokejpro.cz a JB Sport