Novinky

 • Poprvé na hokej: Jak připravit malého hokejistu na led?

  16. ledna 2023

  Máte doma dítko, které projevilo zájem o hokej? Nebo se rozhodujete, jaký kroužek pro svého malého sportovce vybrat, a přemýšlíte, jestli by byl hokej tou nejlepší volbou? Dali jsme pro vás dohromady přehled, co všechno začátky hokeje obnáší, s čím je dobré počítat a jaká výbava je v začátcích nezbytná. Odpovíme vám na otázky, které nám rodiče začínajících hokejistů nejčastěji pokládají.

  Zobrazit celý text

 • Jaký dárek vybrat hokejovému fanouškovi?

  30. listopadu 2022

  Pojďme, hoši! V našich končinách je hokej fenoménem, a to nejen naše domácí liga nebo mistrovství, ale i zámořské NHL. Fandíme o sto šest, a co by to bylo za srdcaře bez fanouškovského dresu svých oblíbenců! My vám poradíme, co vybrat hokejovému fanouškovi pod stromeček. Vánoce už se kvapem blíží a my vám přinášíme tipy na osvědčené i originální dárky.

  Zobrazit celý text

 • Jak vybrat dárek pro hokejistu?

  28. října 2022

  Čím potěšit hokejistu na Vánoce? Na rozdíl od obdarovávání ostatních chlapů, kteří své blízké odbývají větou „nevím, něco mi kup“, tady máte téma dárku jasné. Že by to bylo ale o tolik lehčí, se říct nedá! Před nákupem tápete a ptáte se - sedne mu produkt velikostně? Trefím se mu do vkusu? A bude se mu v něm dobře, a hlavně pohodlně hrát? Poradíme vám, jak poznáte, kdy je čas na novou a lepší výbavu a hlavně jak ji co nejlépe vybrat.<br> Pro všechny blízké a kamarády králů ledu jsme sepsali rady, jak vybrat takový vánoční dárek, který udělá radost i přinese užitek.

  Zobrazit celý text

 • Vyberte ten správný dárek pro hokejového brankáře!

  26. října 2022

  Brankář? To je opora celého týmu! Tak si na výběru dárku pro hokejového brankáře dejte pořádně záležet. Udělejte svému gólmanovi radost novou výbavou nebo doplňkem na tréninky i zápasy. My vám poradíme, co vybrat, abyste pod stromečkem pořádně zaskórovali trefou do brankářova vkusu! <br>

  Zobrazit celý text

 • Ty nej dárky pro malé hokejisty

  24. října 2022

  Co dát budoucímu Jágrovi pod stromeček? Nová výstroj nebo doplněk do hokejové výbavy, který vylepší techniku hry, rozzáří na Vánoce oči nejednomu malému hráči. Poradíme, jak vybrat dárky, se kterými branku rozhodně neminete!

  Zobrazit celý text

Sledujte náš Instagram

Facebook Hokejpro.cz
Instagram Hokejpro.cz a JB Sport