SLEVA -30%

helma Bauer Re-Akt Combo

helma Bauer Re-Akt Combo

Barva:

Velikost:

Sezóna:

2016

Značka:

Bauer
4 058
3 354 Kč bez DPH

Původní cena: 5 790 Kč

Dostupnost:

Skladem

Popis produktu:

Helma BAUER RE-AKT Combo je první hokejovou helmou speciálně vyvinutou pro minimalizaci rotačních nárazů a pro poskytnutí maximální ochrany před všemi typy možných nárazů v současném hokeji. Helma je vybavena pohyblivou vložkou SUSPEND-TECH, která umožňuje nezávislý pohyb oproti helmě, čímž umožňuje dokonalejší utlumení nárazů z jakéhokoliv úhlu. V kombinaci s nejmodernějšími technologiemi a maximálním pohodlím je tato helma jedničkou pro každého hráče. 

Helma RE-AKT Combo je vybavena RE-AKT mřížkou. Tato mřížka je vyrobena z titanu a je tak o 46 % lehčí než klasické mřížky.

 

Technologie:

  • SUSPEND-TECH liner  - pohyblivá vložka využívá PORON XRD technologie ke zvýšení ochrany a maximálního komfortu hráče. Pohybuje se nezávisle na vnitřní výstelce, která pomáhá chránit hlavu. Přizpůsobuje a optimalizuje se podle síly a směru nárazu. Smršťováním nebo natahováním vložky se přilba natáčí, tím snižuje rotační sílu nebo sílu nárazu.
  • Pouze u BAUER najdete PORON XRD, super lehký pružný materiál, který dokáže efektivně rozptýlit sílu nárazu. PORON je v helmě strategicky umístěný všude tam, kde to hráči pro ochranu hlavy nejvíce potřebují
  • VERTEX FOAM LINER - Výrazně zlepšené tlumení dopadů u tzv. EPP pěny. Výrazné snížení hmotnosti v porovnání s tradičními výstelkami. Ochrana před všemi typy nárazů v současném hokeji.

Doporučujeme

Facebook Hokejpro.cz
Instagram Hokejpro.cz a JB Sport