SLEVA -10%

brusle Bauer Supreme M4 JR

brusle Bauer Supreme M4 JR

Šíře:

Velikost:

Jak vybrat správnou velikost?

Kategorie

Junior

Sezóna:

2022

Značka:

Bauer
7 649
6 321 Kč bez DPH

Původní cena: 8 499 Kč

Dostupnost:

Skladem

Popis produktu:

Brusle Bauer Supreme M4, které si můžete pořídit ve variantě Junior, ale i ve věkové variantě pro kategorie Intermediate, Youth a Senior. Skvěle poslouží výkonnostním i profesionálním hráčům, kteří se chtějí spolehnout na nejnovější technologie a zároveň si užít nádherný design bruslí.

Model Supreme M4 už na první pohled zaujme ultralehkým kompozitním skeletem 3D Lasted Flex Comp. I navzdory své lehkosti brusle poskytují maximální oporu a jsou mimořádně tepelně tvarovatelné. Do výbavy dostaly materiál obsahující méně zesilujících vláken, takže se pyšní výbornou flexibilitou. Pohodlí a ochranu zajišťuje plstěný jazyk Pro stock 15, plynulý skluz pak zaručuje nůž LS+.

Speciální pozornost návrháři u tohoto modelu věnovali bruslím pro kategorii Junior. Ty mají nový systém šněrování MotionFlexMax – hráči tak mohou očekávat ještě lepší flex kotníku. Brusle Supreme M4 JR pomáhají hokejistům v období, kdy si budují bruslařské návyky a potřebují pro svou budoucí výkonnost co nejlepší bruslařskou techniku.

Doporučujeme

Facebook Hokejpro.cz
Instagram Hokejpro.cz a JB Sport